CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel ****

Hotel leží v rovinatém centru města, nedaleko zámku a na hranici arboreta, které je chloubou hotelu.

parkování zdarmarecepce na hoteluvýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

Velmi příjemně působící hotel Vás přivítá recepcí (směnárna, trezor), restaurací s letní terasou, átriovou kavárnou „Espresso“ v 1. patře hlavní budovy (příjemné posezení - hudební produkce), stejně jako zahradním barem u hotelového bazénu (v letním období). K dalším službám patří několik obchodů a butik, půjčovna aut, turistický a animační servis (výlety, vstupenky), knihovna, internet v celém resortu zdarma (WiFi). Hotel má 4 patra (2 výtahy). Nejcennější součástí hotelu je však soustava bazénů uvnitř i vně hotelu (celková rozloha 104 m2, teplota vody 30-34 °C) s vířivkou, masážními tryskami, relaxačními podvodními lavicemi, podvodní masáží aj. Dále zde najdete krytý termální bazén 12,5x8 m (36 °C), zahradní bazén (13,5x8 m, 28-32 °C) a saunový svět (140 m2 - finská sauna, parní jeskyně, infra-sauna, aroma-kabina, pitný pramen, vyhřívané odpočívací lavice, odpočívárna s terasou a následným východem přímo do arboreta). Nově byla v hotelu otevřena Solná jeskyně pro 6 osob (za poplatek). Wi-Fi ve všech prostorách hotelu gratis.

Vybavení pokoje

136 pokojů kategorie superior (s balkony nebo francouzským oknem): koupelna (vana, WC, vysoušeč vlasů), dále SAT-TV, trezor, lednička, župan, Wi-Fi.

Stravování

V hotelové restauraci: snídaně - bufet, přesnídávková polévka, večeře - bufet (vč. 1 nealkoholického nápoje k večeři), 1x týdně speciality maďarské kuchyně, vč. folklorního programu.

Procedury poskytované hotelem

Balneologické centrum „Health Spa“ vč. diagnostického centra: hydro-mechanoterapie (podvodní masáže, podvodní trakce), elektroterapie, bahenní zábaly, inhalace, masáže, koupele, pitná kúra, léčebná gymnastika, léčba půstem (za lékařského dohledu, mimo letních měsíců). Dětem se procedury neposkytují.

Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem

Premier Fitness Studio - centrum s moderními přístroji a trenérem. Kosmetický salón, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium.

Sportovní vyžití: jogging v zámeckém parku, stolní tenis, badminton, basketbal, zahradní šachy, petanque, vycházky a nordic walking, půjčovna kol (za poplatek), aj.

Poznámka

Parkování na hotelovém parkovišti (zdarma). Pobyt malých domácích zvířat je možný po předchozí dohodě (za poplatek). Předpokládané termíny pro sanitární dny bazénů: vnitřní a zážitkové 03.03.21, 08.06.-10.06.21, 01.09.21, 01.12.21, venkovní 10.03.21, 16.06.21, 07.09.-09.09.21, 08.12.21(termíny se ještě mohou změnit).

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Sárvár - Zvýhodněný program plný zážitků 4=3 v Sárváru

Zvýhodněný program plný zážitků 4=3 v Sárváru

 5 dní / 4 noci
 od 6 600 Kč
Zaplaťte tři noci a spěte čtyři noci. To je výhodná nabídka Maďarských lázní Sárvár a hotelu Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel****. K tomu si připočítejte volný vstup do bazénů a saunového světa, možnost účastnit se skupinového cvičení, návštěvu arboreta, fitness centrum a zapůjčení županu.
...
Sárvár - Program plný zážitků v Sárváru

Program plný zážitků v Sárváru

 3 dny / 2 noci
 od 4 400 Kč
Třídenní pobyt v Maďarsku, lázních Sárvár, Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel**** s polopenzí a volným vstupem do bazénů a do saunového světa. Dále můžete zajít na skupinová cvičení, do arbotera a do Danubius Premier Fitness studia. Po dobu pobytu budete mít zapůjčený župan. Parkování u hotelu.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .